geotechnika • odwierty • dokumentacje • badania gruntu • ekspertyzy zanieczyszczeń

Opinie

W celu dodania opinii proszę proszę o skorzystanie z formularza znajdującego się u dołu strony.

Komentarze

Kamil Fibich

Super profesjonalizm. Dzięki badaniom geologicznym przeprowadzoną przez firmę Pana Tomasza musiałem zmienić koncepcję budowy domu unikając w ten sposób pononiesienia ogromnych kosztów. Z całego serca polecam.

Tomasz Niebudek

Bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonana usługa.
Polecam

Cezary Zieniewicz

Firma bardzo solidna i szybka. Opinia geotechniczna (wersja pdf i papierowa) poprzedzona badaniem gruntu na dzialce zostala zrobiona w ciagu 7 dni.

Jarosław Urbanowski

Usługa wykonana ekspresowo i profesjonalnie.Kontakt z Panem Tomaszem idealny.Szczerze polecam!

Michał Szczęsnowicz

Z taki firmami dobrze współpracować, bardzo rzetelne wyjaśnienie zakresu prac, bardzo dobry kontakt mailowy jak i telefoniczny w celu ustalenie szczegółów z Panem Tomasze. Usługa wykonana fachowo, szybko i bez zbędnej zwłoki. Oby tylko z takimi firmami przyszło nam współpracować. Polecam każdemu.

JACEK PIECH

Polecam, bezproblemowo, na czas, zero stresu !!! Super komunikacja.

Damian Chwaliński

Dziękuję bardzo za ekspresowe wykonanie usługi.
Stanowczo polecam firmę Geogrunt.

ŁG

Gorąco polecam usługi Pana Tomasza. Profesjonalnie, fachowo, ekspresowo i elastycznie.

Łukasz Moroz

Szczerze polecam usługi firmy GEOGRUNT. Ekspertyza wykonana w ekspresowym tempie, bardzo szczegółowa, a przede wszystkim profesjonalna. Pan Tomasz to bardzo konkretna osoba, ktora również służy radą.

Rafał Szkaradek

Pełen profesjonalizm!
Bardzo rzadko spotyka się ludzi z taką pasją w swojej pracy! Z Panem Tomaszem kontakt jest ekspresowy. Usługa również wykonana szybko i sprawnie.
Jak najbardziej polecam Geogrunt, pozdrawiam!

PRONASCO

Nasza współpraca z firmą Geogrunt odbywa się w płaszczyźnie projektowania jak i realizowania inwestycji. Doświadczenie Pana Tomasza to pełen profesjonalizm i wspaniała logistyka realizacji poszczególnych zadań.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą Geogrunt na każdym szczeblu inwestycyjnym.
Nasze zlecenia, realizowane są w krótkich terminach przy zachowaniu wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Grzegorz Siejek

Dzięki profesjonalnym pomiarom oraz otrzymanej opinii uniknąłem zakupu działki pseudo budowlanej, która w rzeczywistości była sztucznym nasypem, osuwającym się i niestabilnym gruntem pod budowę domu. Opinię otrzymałem już następnego dni po pomiarach. Świetny kontakt mailowy oraz telefoniczny. Polecam firmę GEOGRUNT oraz jej właściciela p. Tomasza Zielskiego.

Marzena Kolman-Wągrowska

Super zrealizowana usługa. Pan Tomasz ma ogromną wiedzę w swoim fachu, jest profesjonalistą! Poza tym jeszcze jest bardzo uprzejmym i cierpliwym człowiekiem-odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zlecenie przebiegło bardzo sprawnie, dokumentację otrzymałam jeszcze przed czasem.

Krzysztof Bryś

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam.

Andrzej Świdziński

Z całego serca mogę polecić usługi tej firmy. Zarówno zakres prac jak i harmonogram robót został wykonany zgodnie z ustaleniami, a nawet szybciej niż się spodziewałem. Dokumentacja po wykonaniu prac została fachowo i rzetelnie przygotowana. Bardzo dobra komunikacja w trakcie realizacji całego zlecenia.

Artur Adamski

Polecam firmę Geogrunt ze względu bardzo dobrą współpracę, opartą na profesjonalizmie. Fachowe podejście, czytelna komunikacja i stały kontakt mailowo-telefoniczny.

Dodaj komentarz
Script logo Script logo