geotechnika • odwierty • dokumentacje • badania gruntu • ekspertyzy zanieczyszczeń

Opinie

W celu dodania opinii proszę proszę o skorzystanie z formularza znajdującego się u dołu strony.

Komentarze

Damian Chwaliński

Dziękuję bardzo za ekspresowe wykonanie usługi.
Stanowczo polecam firmę Geogrunt.

ŁG

Gorąco polecam usługi Pana Tomasza. Profesjonalnie, fachowo, ekspresowo i elastycznie.

Łukasz Moroz

Szczerze polecam usługi firmy GEOGRUNT. Ekspertyza wykonana w ekspresowym tempie, bardzo szczegółowa, a przede wszystkim profesjonalna. Pan Tomasz to bardzo konkretna osoba, ktora również służy radą.

Rafał Szkaradek

Pełen profesjonalizm!
Bardzo rzadko spotyka się ludzi z taką pasją w swojej pracy! Z Panem Tomaszem kontakt jest ekspresowy. Usługa również wykonana szybko i sprawnie.
Jak najbardziej polecam Geogrunt, pozdrawiam!

PRONASCO

Nasza współpraca z firmą Geogrunt odbywa się w płaszczyźnie projektowania jak i realizowania inwestycji. Doświadczenie Pana Tomasza to pełen profesjonalizm i wspaniała logistyka realizacji poszczególnych zadań.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą Geogrunt na każdym szczeblu inwestycyjnym.
Nasze zlecenia, realizowane są w krótkich terminach przy zachowaniu wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Grzegorz Siejek

Dzięki profesjonalnym pomiarom oraz otrzymanej opinii uniknąłem zakupu działki pseudo budowlanej, która w rzeczywistości była sztucznym nasypem, osuwającym się i niestabilnym gruntem pod budowę domu. Opinię otrzymałem już następnego dni po pomiarach. Świetny kontakt mailowy oraz telefoniczny. Polecam firmę GEOGRUNT oraz jej właściciela p. Tomasza Zielskiego.

Marzena Kolman-Wągrowska

Super zrealizowana usługa. Pan Tomasz ma ogromną wiedzę w swoim fachu, jest profesjonalistą! Poza tym jeszcze jest bardzo uprzejmym i cierpliwym człowiekiem-odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zlecenie przebiegło bardzo sprawnie, dokumentację otrzymałam jeszcze przed czasem.

Krzysztof Bryś

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam.

Andrzej Świdziński

Z całego serca mogę polecić usługi tej firmy. Zarówno zakres prac jak i harmonogram robót został wykonany zgodnie z ustaleniami, a nawet szybciej niż się spodziewałem. Dokumentacja po wykonaniu prac została fachowo i rzetelnie przygotowana. Bardzo dobra komunikacja w trakcie realizacji całego zlecenia.

Artur Adamski

Polecam firmę Geogrunt ze względu bardzo dobrą współpracę, opartą na profesjonalizmie. Fachowe podejście, czytelna komunikacja i stały kontakt mailowo-telefoniczny.

Dodaj komentarz
Script logo Script logo