geotechnika • odwierty • dokumentacje • badania gruntu • ekspertyzy zanieczyszczeń

Opinie

W celu dodania opinii proszę proszę o skorzystanie z formularza znajdującego się u dołu strony.

Komentarze

Artur Adamski

Polecam firmę Geogrunt ze względu bardzo dobrą współpracę, opartą na profesjonalizmie. Fachowe podejście, czytelna komunikacja i stały kontakt mailowo-telefoniczny.

Andrzej Świdziński

Z całego serca mogę polecić usługi tej firmy. Zarówno zakres prac jak i harmonogram robót został wykonany zgodnie z ustaleniami, a nawet szybciej niż się spodziewałem. Dokumentacja po wykonaniu prac została fachowo i rzetelnie przygotowana. Bardzo dobra komunikacja w trakcie realizacji całego zlecenia.

Krzysztof Bryś

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam.

Marzena Kolman-Wągrowska

Super zrealizowana usługa. Pan Tomasz ma ogromną wiedzę w swoim fachu, jest profesjonalistą! Poza tym jeszcze jest bardzo uprzejmym i cierpliwym człowiekiem-odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zlecenie przebiegło bardzo sprawnie, dokumentację otrzymałam jeszcze przed czasem.

Grzegorz Siejek

Dzięki profesjonalnym pomiarom oraz otrzymanej opinii uniknąłem zakupu działki pseudo budowlanej, która w rzeczywistości była sztucznym nasypem, osuwającym się i niestabilnym gruntem pod budowę domu. Opinię otrzymałem już następnego dni po pomiarach. Świetny kontakt mailowy oraz telefoniczny. Polecam firmę GEOGRUNT oraz jej właściciela p. Tomasza Zielskiego.

Dodaj komentarz
Script logo Script logo